.

بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

طراحی سایت شرکت طلابن

نام شرکت:
طلابن
زمینه فعالیت:
وب سایت خرید و تخفیف گروهی در محدوده تهران.
مشخصات فنی:

این وب سایت توسط سیستم پرتال و مدیریت محتوای شرکت بعد چهارم با قابلیت ارائه خدمات خرید و تخفیف گروهی طراحی، پیاده سازی و اجرا گردیده است.

از امکانات متعدد موجود در این وب سایت میتوان به مواردی چون : سیستم پیشرفته مدیریت محصولات موجود در سایت، تایین سطوح دسترسی مدیر سایت، کارفرما، بازاریاب و مشتری. امکانان درج آنلاین محصولات توسط بازاریاب ها و کارفرما ها به صورت تفکیک شده. ارائه کپن تخفیف با طراحی اختصاصی طلابن و درج بارکد اختصاصی و کد QR اختصاصی بر روی هر کپن پس از پرداخت وجه، اتصال به سیستم پرداخت بین المللی، امکان ابطال کپن های استفاده شده توسط کارفرما به صورت آنلاین، امکان هدیه کپن های تخفیف به دوستان، مدیریت زمانی محصولات موجود در سایت، مدیریت فروش و محاسبه سود خالص و پورسانت بازاریاب های سیستم و درصد های دریافتی و پرداختی به صورت آنلاین، امکان تفکیک محصولات موجود در سایت بر اساس شهر، امکان گروه بندی کالایی به صورت نامحدود، و ... نام برد.


سیستم خرید گروهی چیست و چگونه کار میکند؟

سیستم خرید و تخفیف گروهی در ابتدای قرن بیست و یکم به یک سیستم نوین در زمینه بازاریابی بین المللی بدل گردیده است. شرکت های بسیار متعددی در سرتاسر دنیا به استفاده از این سیستم جهت بالابردن میزان فروش و معرفی محصولات خود روی آورده اند. تا جایی که به این سبک نوین از بازاریابی، بازاریابی زمان رکود نیز نام نهاده اند.

فرآیند کار بر این اساس استوار است که وب سایت خرید گروهی نقش بازاریاب را ایفا کرده و در ازای معرفی تعداد مشخصی از مشتری در یک بازه زمانی مشخص، درصدی را به عنوان بازاریاب دریافت میکند. با توجه به اینکه این تعداد از مشتری که در بازه زمانی کوتاه و با پرداخت نقدی به شرکت ها معرفی میشوند، اعطای تخفیف به مشتریان علاوه بر درصد بازاریابی نیز منطقی و توجیه پذیر خواهد بود. در صورتی که حجم فروش محصول بر روی سایت به میزان توافق شده با کارفرما رسید، کپن های تخفیف برای مشتریان ارسال خواهد شد و مشتریان با در دست داشتن کپن امکان مراجعه و دریافت سرویس خریداری شده را خواهند داشت. در انتهای هر ماه درصد توافق شده بازاریابی از مبالغ خریداری شده از روی سایت کسر شده و مابقی به کارفرما اودت داده خواهد شد.

از مزایای این سیستم تفکیک شهر و کشور محصولات بوده که دایره خدمات این سبک از بازاریابی را بسیار گسترده کرده و هرگونه مدودیتی را چه از طرف مشتریان و چه از طرف کارفرمایان برطرف میکند. همچنین با توجه به گستردگی طیف گروه کالایی که شامل این سبک از بازاریابی میشوند ( نظیر مراکز تفریحی، آرایشی و بهداشتی، پزشکان، رستوران ها و هتل ها، مراکز آموزشی، و ...) این سیستم از نظر هزینه های راه اندازی توجیه اقتصادی قابل قبولی خواهد داشت.

لازم به ذکر است، کلیه فعالیت های سایت از قبیل درج محصولات توسط کارفرما، فروش محصولات، ارائه کپن، سیستم پرداخت و ... به صورت آنلاین انجام شده و مدیر سایت کمترین میزان درگیری و صرف زمان برای این سبک از تجارت را خواهد داشت.
بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت شرکت طلابن - شرکت بعد چهارم—Game Review Rating: 86 out of 100 based on 10 votes.