.

بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

طراحی سایت شبکه اجتماعی صنعت پزشکی اپیدور

 

طراحی سایت شبکه اجتماعی اپیدور

نام شرکت:
اپیدور
زمینه فعالیت:
شبکه اجتماعی ، پایگاه اطلاع رسانی و بانک اطلاعاتی صنعت پزشکی و درمانی
مشخصات فنی:

طراحی سایت شرکت اپیدور با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه طراحی سایت، توسط شرکت بعد چهارم آنالیز، طراحی ، پیاده سازی و اجرا گردیده است. پایگاه داده بسیار قدرتمند ، امکانات بسیار گسترده لازمه شبکه های اجتماعی، امنیت اطلاعات چند لایه، سهولت استفاده و امکانات مختلف توسط کاربران، زیبایی بصری و استفاده از رنگ های آرامش بخش ، ... همه و  همه سبب گردیده تا سایت اپیدور را به صورت بالقوه مبدل به قدتمند ترین بانک اطلاعاتی و شبکه اجتماعی در صنعت پزشکی گرداند. بی شک جای خالی چنین بانک اطلاعاتی عظیمی در این صنعت کاملا محسوس می باشد. ذیلا به برخی از امکانات گسترده این وب سایت خواهیم پرداخت :

کاربران در سایت اپیدور به 13 رشته تخصصی و یک گروه کاربران عام دسته بندی میگردند. هر یک از کاربران تخصصی ، می توانند از امکانات عمومی و همچنین از امکانات تخصصی رشته خود بهره مند شوند که ذیلا به برخی از آنها خواهیم پرداخت :

1- صفحه پروفایل : شامل نام مرکز ، اطلاعات تماس، تخصص، نقشه گوگل، ساعات کاری، بیمه های طرف قرارداد، دولتی و یا خصوصی بودن و استتوس مد نظر کاربر می باشد.

2- صفحه معرفی

3- گالری تصاویر : هر یک از کاربران تخصصی سایت اپیدور قادر به استفاده و ساخت گالری های تصاویر با گروه و زیر گروه های مد نظر خود خواهند بود.

4- مقالات : هر یک از کاربران تخصصی سایت اپیدور قادر به درج مقالات تخصصی خود با گروه و زیر گروه های مد نظر خود خواهند بود.

5- پرسش و پاسخ : برای هر یک از کاربران تخصصی، بخشی در نظر گرفته شده تحت عنوان پرسش و پاسخ، کاربران سایت و یا بازدیدکنندگان عمومی از طریق این بخش قادر به طرح سوالات خود از متخصص مربوطه خواهند بود. کاربران تخصصی در صورت صلاحدید می توانند سوالات پرتکرار خود را در این بخش به همراه پاسخ درج نمایند.

6- رزرو وقت : کاربران و بازدیدکنندگان عمومی سایت از طریق این بخش قادر به رزرو وقت از پزشک مربوطه خواهند بود. در صورت تایید وقت توسط پزشک و یا منشی وی ، این امر از طریق SMS و Email به بیمار اطلاع رسانی می شود.

7- امکانات و تجهیزات : مراکز تخصصی در این بخش قادر خواهند بود امکانات و تجهیزات خود را معرفی نمایند. کاربران و بازدیدکنندگان عمومی از طریق پنل جستجوی پیشرفته قادر به Search در تجهیزات مراکز مختلف خواهند بود.

8- معرفی پرسنل : بیمارستان ها و مراکز مختلف در صورت تمایل قادر به معرفی پرسنل خود خواهند بود.

9- پیام : بازدیدکنندگان و کاربران عمومی قادر خواهند بود به هر یک از کاربران تخصصی سایت پیام ارسال نمایند و در صورت عضویت لیست پیام های ارسالی ودریافتی خود را مشاهده نمایند.

10-نظرات و پیشنهادات : بازدیدکنندگان و کاربران عمومی قادر خواهند بود نظرات و پیشنهادات خود را برای هر یک از کاربران تخصصی سایت ارسال نمایند.

11- پنل ارسال SMS : بازدیدکنندگان تخصصی از طریق این بخش قادر به ارسال SMS خواهند بود.

12- دفترچه تلفن : هر یک از کاربران تخصصی امکان افزودن شماره تماس های مورد نظر خود را در سایت دارا می باشد.

13- مراکز مورد علاقه من : کلیه کاربران قادر خواهند بود مراکز تخصصی و یا پزشکان مورد علاقه خود را از طریق ستاره دار کردن به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایند. این امکان برای کلیه تصاویر و مقالات موجود در پروفایل های کاربران نیز موجود است.

14- پزشکان من : کلیه کاربران قادر خواهند بود پزشکان خود را به لیست پزشکان من اضافه نموده و شماره پرونده وقت های رزرو شده و سایر اطلاعات مد نظر خود را به این لیست بیفزایند.

15- تصویر پروفایل و تصویر کاور برای کاربران تخصصی

16- امکان عضویت و اشتراک در مجلات و ماهنامه های تخصصی سایت توسط کاربران تخصصی.

17- تعیین سطوح دسترسی و مشخص نمودن رده تخصصی کاربران توسط مدیر سایت پس از عقد قرارداد.

18- امکان جستجوی پیشرفته بر اساس نام، روز کاری، گروه بندی، خصوصی و دولتی، شبانه روزی، منطقه، بیمه ها، شهر، تخصص، استان، تجهیزات .

19- سیستم گزارش دهی پیشرفته از تک تک فعالیت های صورت گرفته در شبکه اجتماعی به مدیر سایت از طریق ایمیل.

20- ارسال SMS به کاربران و مدیر سایت در زمان روی دادن رخداد های مختلف.

21- درج مجلات تخصصی به صورت کاتالوگ الکترونیک و با قابلیت بزرگنمایی و گردش 360 درجه توسط مدیر سایت. عضویت در هریک از مجلات توسط کاربران تخصصی با استفاده از پرداخت آنلاین میسر می باشد.

22- امکان فیلتر نتایج جستجو بر اساس شهر ، استان و منطقه مورد نظر جهت سهولت دسترسی به نتایج جستجو.

لازم به ذکر است طراحی لوگو شرکت اپیدور نیز توسط تیم طراحی گرافیک شرکت بعد چهارم انجام گردیده و در صفحه نمونه کارهای طراحی لوگو و آرم قابل مشاهده می باشد.
بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت شبکه اجتماعی صنعت پزشکی اپیدور - شرکت بعد چهارم—Game Review Rating: 100 out of 100 based on 3 votes.