we create your brand visual identity
فرم دریافت نظرات طراحی کاراکتر

فرم دریافت نظرات طراحی کاراکتر

Character Design Briff Ideas

لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید. لطفا تلفن ثابت خود را وارد نمایید. لطفا تلفن همراه خود را وارد نمایید. لطفا نام شرکت خود را وارد نمایید لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. لطفا زمینه فعالیت خود را وارد نمایید.

کاراکتر انسانی

Human

کاراکتر غیر انسانی

Non-humanشخصیت کاراکتر

Personality
یاغی شخصیتی ست کاریزماتیک کسی که سنت شکنی می‌کند تا آنچه فاقد ارزش است را حذف کند، آرمانش حذف ناکارآمدی هاست شاید در ابتدا خطرناک به نظر برسد اما تفکر یاغی شبیه به همان تفکری است که به کلیت جامعه می‌گوید زمین آنگونه که شما فکر میکنید صاف نیست .
شخصیت شعبده باز با صفات تاثیرگذار، باهوش در حقیقت تحقق بخش رویا هاست کاری که این آرکتایپ می‌کند صرفا خلاقانه نیست بلکه جادویی است جادویی که مخاطب را به وجد می‌آورد. این همان چیزیست که هیچکس فکرش را نمیکرد.
آرکتایپ قهرمان خواستار تقویت و بهبود خودش و سپس از این طریق بهبود دنیای اطرافش است آرمانش کمک کردن و لحنش برابری.
شخصیت عاشق مایل هست که در کنار شما باشد و به دنبال ارتباط عمیق با مخاطب میگردد و مایل است به صمیمیت برسد. فراگیر بودن رابطه‌اش با جامعه هدفش اهمیت ندارد بلکه عمیق بودن آن مهم است چون قرار نیست دل همه را به دست آورد پس جامعه مخاطبانش کوچکند ولیکن وفادار که معمولا برندهای فشن چنین شخصیت برندی دارند. برایش مهم نیست قیمت بالایی دارد یا در دسترس همگان نیست او متعلق به افراد خاص است.
شخصیت جوکر چیزی را جدی نمیگیرد در حقیقت دنیا برایش جای خیلی جدی نیست دارای یک شخصیت عجیب و غریب و ورای هنجارهای اجتماعیست ، آرمانش لذت و خوشی و لحنش سرگرم کننده همراه با طنز است حس شادی و در لحظه زندگی کردن را می‌دهد.
همه پسند یا مرد معمولی معتقد است که همه با اهمیت هستن، آرمانش تعلق داشتن و وابستگی است ، هدفش ارتباط تمام افراد جامعه با یکدیگر و متناسب‌سازی خود با هر قشری از هر درجه ای است تا حدی دم دستی است ولی برای همه راهگشاست و راه کار دارد. این شخصیت ها معمولا می‌خواهند هیچ قشری بابت کم‌توانی مالی از خدمات حداقلی بی بهره نماند این نوع شخصیت برند لوکس نیست ولی مشتریان معمولا به این نوع برندها تعلق خاطر دارند.
شخصیت مراقب سرشار از حس همدلی و دلسوزی است همواره به دنبال خدمت به اطرافیانش است یک برند قابل اعتماد محسوب میشود و تمرکزش بر مراقبت از مشتری است آرمان او خوش طینتی و همدلی است. روانشناسان، مشاوران، پزشکان، یونیسف و... از طرف داران این آرکیتایپ هستند.
شخصیت حاکم قدرت ‌طلب است همه چیز تحت کنترل اوست نماد انحصار و تجمل است.صفت قدرت‌طلب و حاکمی که به فکر خلق یک جامعه قدرتمند است. رهبر صنعت است مشتریانش از یک طبقه خاص هستند باکیفیت و بعضا گران است ،آرمانش خلق پیروزی و لحنش رهبری مسئولیت پذیر است.
شخصیت خالق یا خلاق هدفش نوآوری است قوه تخیلش بالاست و حس زیبایی شناسی بالایی دارد، آرمانش نوآوری است و لحنش منحصر بفرد بودن است اعتقادش این است که اگر چیزی را تصور کنیم حتما خلقش می‌کنیم.
شخصیت معصوم مبرا از هرگونه گناه است نماد کودک معصوم است. همیشه نیمه پر لیوان را میبیند و اعتقاد دارد کار درست نتیجه درست می‌دهد، آرمانش امنیت و لحنش ساده و خوشبینانه است ، دروغ در کارش نیست و همه چیز شفاف است در بدترین شرایط هم به خوشی‌های کوچک توجه دارد و حس امیدواری به ما می‌دهند.
آرکتایپ حکیم یا خردمند دنبال کشف حقایق است این توانایی را دارد که بتواند پیچیدگی را برای دیگران قابل فهم کند. با شناخت صحیح از دنیا و قوانین آن راهکار ارائه می‌کند آرمانش عقل و هوش و لحنش تفهیم است ،موسسات تحقیقاتی ،آزمایشگاه ها ، اتاق های فکر یا نهادهای بزرگی همچون ناسا پیرو این نوع از آرکتایپ هستند.
آرکتایپ جستجو گر یا کاوشگر به دنبال تلاشی برای کشف دنیای جدید است میل زیادی برای داشتن تجربه های جدید دارد و ارزش زیادی برای استقلال قایل است این برندها محدودیت را نمی‌پذیرند آرمانشان آزادی و لحنشان دید باز است وارد بازارهای جدید می‌شوند و طیف محصولاتشان وسیع است به مشتریان حق انتخاب گسترده می‌دهند.

سبک اجرایی

Style

انتخاب رنگ

Color

لطفا بر روی کادر های مربع شکل زیر کلیک نموده و ترکیب رنگ بندی لوگو خود را انتخاب نموده و یا در کادر مشکی رنگ تایپ نمایید .

رنــگ بـنــدی کـلــی کـاراکـتــر یا
رنــگ بـنــدی کـلــی کـاراکـتــر یا
رنــگ بـنــدی کـلــی کـاراکـتــر یا

توضیحات

Comments
توضیحات تکمیلی

نمونه های مدنظر

Samples
نمونه مد نظر طراحی شده توسط شرکت بعد چهارم
ارسال نمونه های طراحی شده توسط دیگر شرکت ها
اطلاعات تماس کارفرما
نام شرکت
زمینه فعالیت
نام و نام خانوادگی
تلفن ثابت
تلفن همراه
آدرس ایمیل

کد امنیتیلطفا کد امنیتی را با دقت بیشتری وارد نمایید

نام و نام خانوادگی
22220803
طراحی مالتی مدیا
طراحی سایت
عکاسی صنعتی
طراحی گرافیک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.