we create your brand visual identity
قرارداد آنلاین طراحی سایت

قرارداد آنلاین طراحی سایت

Website Design Contractطرفین قرارداد

اين قرارداد در تاریخ فی مابين که از این پس کارفرما نامیده می شود، از یک طرف و که از این پس در این قرارداد طراح نامیده می شود، از سوی دیگر، طبق مقررات و شرایطی که در این قرارداد درج شده است، منعقد می گردد.مشخصات نمایندگان طرفین

1-1 مشخصات طراح :

نام نماينده :سمت :

آدرس ایمیل:تلفن ثابت:

1-2مشخصات کارفرما :

نام نماينده :سمت :

آدرس ایمیل:تلفن ثابت:تلفن همراه:

تبصره _ نماینده معرفی شده از سمت کارفرما تام الاختیار می باشد و کلیه تاییدیه ها از طرف ایشان انجام می گردد.موضوع قرارداد

- طراحی وب سایت کارفرما با مشخصات:

- توضیحات موضوع قرارداد:مبلغ حق الزحمه قرارداد

- هزینه طراحی وب سایت با مشخصات ذکر شده در بند (2) در یک زبان، مبلغ ریال میباشد.

- هزینه طراحی در ازای افزوده شدن هر زبان به وب سایت، معادل 50% مبلغ فوق الذکر خواهد بود.

- بر اساس موارد فوق الذکر مبلغ کل قرارداد ریال معادل (به حروف) تومان میباشد.مدت قرارداد

- مدت این قرارداد جهت ارائه طرح اولیه پس از دریافت اطلاعات کامل به مدت روز کاری می باشد.

- زمان بررسى و اظهارنظر و تاييد نمونه اوليه توسط كارفرما حداكثر به مدت روز کاری می باشد.

- مدت زمان تحويل نهايى موضوع طراحی قرارداد پس از تایید توسط کارفرما حداكثر روز کاری می باشد.

- بدیهی است شروع زمان بندى اجراى قرارداد منوط به پرداخت مبلغ پيش پرداخت از سوى كارفرما و تحويل اطلاعات و نظرات مورد نياز جهت اجراى موضوع قرارداد میباشد.شرایط پرداخت

30% از مبلغ کل قرارداد در تاریخ عقد قرارداد نقدا بعنوان پیش پرداخت به طراح پرداخت میگردد.

40% از مبلغ کل قرارداد پس از تحویل طراحی اولیه و تایید اولیه طرح به طراح پرداخت میگردد.

30% باقی مانده از مبلغ کل قرارداد پس از تایید نهایی طرح به طراح پرداخت می گردد.مراحل اجرای موضوع قرارداد

- مرحله اول پس از عقد قرارداد : پرداخت مبلغ پیش پرداخت بر اساس شرایط ذکر شده در بند 5 ( شرایط پرداخت).

- مرحله دوم : دریافت اطلاعات اولیه، نظرات و پیشنهادات مد نظر کارفرما در خصوص طراحی موضوع قرارداد.

- مرحله سوم : طراحی اولیه موضوع طراحی قرارداد توسط طراح و ارائه به کارفرما.

- مرحله چهارم : تایید یکی از طرح های اولیه ارائه شده و یا اعمال نظر کارفرما در خصوص یکی از طرح های ارائه شده .

- مرحله پنجم : اعمال تغییرات احتمالی کارفرما بر روی طرح های اولیه ارائه شده توسط طراح و تایید نهایی طراحی اولیه.

- مرحله ششم : پرداخت مرحله دوم مبلغ قرارداد بر اساس شرایط مندرج در بند 5 ( شرایط پرداخت ) به طراح.

- مرحله هفتم : تحویل کلیه اطلاعات تکمیلی (از قبیل متون، تصاویر، لوگو و ...) مورد نیاز طراحی توسط کارفرما.

- مرحله هشتم : تکمیل و ارائه نهایی موضوع قرارداد توسط طراح.

- مرحله نهم : اعمال نظر و تغییرات نهایی کارفرما در نحوه جایگذاری اطلاعات (حداکثر تا یک مرحله) و سپس تایید نهایی موضوع قرارداد توسط کارفرما .

- مرحله دهم : پرداخت مرحله سوم مبلغ قرارداد بر اساس شرایط مندرج در بند 5 ( شرایط پرداخت) به طراح.

- مرحله یازدهم : تحویل نهایی موضوع قرارداد بر روی هاست و دامنه کارفرما، ارائه نام کاربری و رمز عبور کنترل پنل وب سایت به نماینده کارفرما و پایان قرارداد.تعهدات طراح

- طراح متعهد میگردد در صورت دریافت پیش پرداخت و اطلاعات مورد نیاز در طراحی ، حتما موضوع قرارداد را در مدت زمان ذکر شده در بند مدت قرارداد به کارفرما تحویل نماید.

- طراح متعهد میگردد حداکثر تا 3 اتود از صفحه اصلی را طراحی و به کارفرما تحویل نماید. در صورت عدم تایيد هيچيک از طرح ها، مجددا ظرف مدت 7 روز کاری یک اتود طراحی و به کارفرما تحویل نماید و در صورت عدم تایید مرحله ثانویه طراحی شده، مبلغ پیش پرداخت که معادل 30% از مبلغ کل قرارداد میباشد به عنوان حق الزحمه طراح در نظر گرفته شده و این امر به منزله پایان قرارداد تلقی خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم تایید هیچ یک از طرح ها، کارفرما حق استفاده از ایده ها و طرح های ارائه شده توسط طراح را ندارد. .

- طراح متعهد میگردد، در صورت دریافت درخواست کتبی یا شفاهی کارفرما مبنی بر افزایش امکاناتی که در حین عقد قرارداد در نظر گرفته نشده و در بند موضوع قرارداد ذکر نگردیده و یا تغییری در گرافیک تایید شده صفحات در زمان برنامه نویسی ، دستورات کارفرما را در صورتی که در آن مرحله قابل انجام باشد ، اجرا نموده و صورت حساب مجزا در این خصوص به کارفرما ارائه نماید. بدیهی است با توجه به درج کلیه امکانات سایت در بند موضوع قرارداد، کارفرما از هزینه مضاعف سایر امکانات مد نظر و هر یک از درخواست های خود مطلع می باشد.

- طراح متعهد میگردد خروجی نهایی وب سایت، بدون هیچ گونه خطایی به کارفرما ارائه گردد و نحوه اجرا و برنامه نویسی وب سایت به صلاحدید طراح میباشد و کارفرما در نهایت خروجی صحیح و بدون هیچگونه ایرادی را دریافت خواهد نمود.

- طراح متعهد میگردد پس از تسویه مبلغ قرارداد ، نام کاربری ، رمز عبور و آموزش کارکرد بخش کنترلی سایت را طی یک فیلم آموزشی اختصاصی ، تنها در اختیار نماینده معرفی شده از سمت کارفرما قراردهد.

- كلیه اطلاعاتى كه توسط كارفرما به عنوان اطلاعات محرمانه در اختيار طراح گرافيك قرار میگیرد از سوی طراح محرمانه تلقی میگردد و طراح گرافيك موظف به حفظ و نگهدارى اطلاعات داده شده می باشد.تعهدات کارفرما

- کارفرما تنها نسبت به یک اتود تایید شده خود حق مالکیت دارد و هیچگونه حق مالكيتى نسبت به ساير اتودهای اضافه نخواهد داشت.

- پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده کارفرما میباشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به طراح پرداخت میگردد.

- کارفرما موظف است در حفاظت از کلیه اطلاعات امنیتی وب سایت که در اختیار نماینده آن شرکت قرار میگیرد کوشا باشد. در صورتی که نام کاربری و رمز عبور وب سایت در اختیار افراد غیر قرارگیرد ( به هر نحوی – مانند نرم افزار های Keylogger عدم رعایت نکات امنیتی و ...) طراح مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.فورس ماژور

درموارد فورس ماژور بروز شرایط اضطراری، مانند جنگ اعلام شده یا نشده، اعتصاب های عمومی، شیوع بیماری های واگیردار، زلزله، سیل و طغیان های غیر عادی، خشکسالی های بی سابقه و همچنین آتش سوزی های دامنه دار، طوفان و حوادث مشابه که انجام قرارداد حاضر را برای یکی از دو طرف غیر ممکن سازد، یکی از طرفین قرارداد می تواند پایان قرارداد را به طرف دیگر اعلام نماید.

** امید است این قرارداد برای طرفین سبب خیر و برکت گردد **

این قرارداد در 9 بند و دو نسخه در تاریخ به تایید و امضای نمایندگان کارفرما و طراح رسید و اعتبار آن از تاریخ عقد قرارداد به مدت 90 روز میباشد.


کد امنیتیلطفا کد امنیتی را با دقت بیشتری وارد نمایید

نام و نام خانوادگی
22220803
طراحی مالتی مدیا
طراحی سایت
عکاسی صنعتی
طراحی گرافیک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.