.

بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

طراحی سایت محلکم قطر

نام شرکت:
شرکت محلکم
زمینه فعالیت:
سیستم تبلیغات و تجارت الکترونیک بین المللی
مشخصات فنی:

این وب سایت توسط سیستم پرتال و مدیریت محتوای شرکت بعد چهارم طراحی، پیاده سازی و اجرا گردیده است.

از طریق این وب سایت بازدیدکنندگان در محدوده جغرافیایی بین المللی قادر خواهند بود تبلیغات خود را در وب سایت درج نمایند و یا از طریق سیستم جستجوی پیشرفته ای که به صورت اختصاصی برای این وب سایت طراحی و برنامه نویسی گردیده به دیگر تبلیغات مد نظر خود در هر نقطه از خاور میانه دسترسی پیدا کند.

این وب سایت در 6 زبان جهت عرضه در 15 کشور محدوده خاور میانه طراحی گردیده که ایران را نیز شامل میشود.

با توجه به گسترش روزافزون و چشمگیر تجارت الکترونیک در قرن بیست و یکم، و همچنین اختلاف مشهود نسبت سرمایه گذاری و سود خالص این سبک از تجارت نوین، برای این وب سایت و سایت های مشابه که در این راستا فعالیت میکنند آینده ای بسیار روشن پیش بینی می شود.

از دیگر نکات و مزیت های این وب سایت می توان به آنلاین بودن کلیه فعالیت های وب سایت به صورت هوشمند اشاره نمود که نیاز به کمترین فعالیت خارجی را نسبت به سایر تجارت های سنتی دارا میباشد و با کمترین میزان سرمایه اولیه میتوان سود قابل ملاحظه ای را از این سبک از تجارت مدرن انتظار داشت. همچنین تکیه بر نوع رابطه برنده برنده (win win) یکی دیگر از رموز موفقیت وب سایت محلکم خواهد بود.بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

پیج اینستاگرام شرکت بعد چهارم