.

بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

طراحی سایت خانه سرود انقلاب اسلامی توسط شرکت طراحی وب سایت بعد چهارم

بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

طراحی سایت خانه سرود انقلاب اسلامی

نام شرکت:
خانه سرود انقلاب اسلامی
زمینه فعالیت:
خانه سرود
مشخصات فنی:

این وب سایت توسط سیستم پرتال و مدیریت محتوای شرکت بعد چهارم طراحی، پیاده سازی و اجرا گردیده است. وب سایت خانه سرود انقلاب اسلامی از آخرین و پیشرفته ترین سیستم های درج مطالب، محصولات و خدمات در پرتال خود بهره مند گردیده و در زمان درج هر یک از مطالب و صفحات سایت امکان اختصاص گالری تصاویر، الصاق فایل های قابل دانلود ، موزیک ، ویدئو ، امکان کامنت گذاری زیر مطالب و ... برای اپراتور سایت وجود خواهد داشت.

از دیگر امکانات این سایت می توان به امکان ارسال آثار توسط هر یک از کاربران و دریافت نظر کارشناسی و امتیاز به اثر توسط کارشناسان عضو سایت (بنا به انتخاب مدیر سایت که کدام کارشناس امکان نظر دهی برای کدام اثر را خواهد داشت) . تقویم شمسی برای هر یک از کاربران با امکان افزودن مناسبت های شخصی و یادآوری مناسبت ها بر روی آدرس ایمیل وی، سیستم ارسال پیام به مدیر سایت و بسیاری امکانات دیگر...
بازگشت به صفحه طراحی سایت های پرتال

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

پیج اینستاگرام شرکت بعد چهارم